Niezapomniane  wspomnienia z udanego 10-cio dniowego pobytu w  Meksyku. Jest to przepiękny kraj, taki z marzeń. Ludzie otwarci na turystów,przesympatyczni, uśmiechnięci. Meksyk przytłacza kontrastami ale pozytywnie. Opiekun grupy wspaniały, z dużym doświadczeniem turystycznym,kompetentny przy którym czuliśmy  się bezpiecznie. Zwiedziliśmy bardzo dużo między innymi: piramidy Teotihuacan: Słońca i Księżyca; Xochimilco meksykańską Wenecję, główne muzea i zabytki miasta Meksyk  oraz Acapulco, Puerto Escondido, Oaxaca  i smakowite "koniki polne".

Polecamy korzystanie z Mexico Extreme. Wrażenia są trwałe. Z pewnością  tam wrócimy

 

Marek i Maria

 

 ***

 

 
Zobaczyć Meksyk było moim marzeniem. Udało się! Dzięki Piotrowi ujrzeliśmy i ludzi i miejsca w sposób wyjątkowy. Xochimilco nie w sezonie i nie w weekend, za to z cudownym przewodnikiem, właścicielem łodzi a dookoła zaczarowany świat egzotycznej fauny i flory.
Po przejażdżce lokalna jadłodajnią ze sprawdzoną uprzejmą obsługą i smakowitymi daniami. Wieczorem, w Mexico City o zmroku, kipiący życiem Plac Garibaldiego pełen eleganckich mariachi. Ich mocne glosy, ckliwe melodie przy dźwiękach gitar wzruszają najtwardsze serca.
Piotr wie dokąd poprowadzić sentymentalnych krajan. Świetnie dogaduje się z Meksykanami, jest otwarty, kontaktowy, żywiołowy. To zjednuje sympatię, życzliwość.
Wie, co komu zaproponować. Plan podróży dostosowuje do czasu pobytu, wieku i kondycji fizycznej turystów. Nie narzuca swojego zdania,  ale delikatnie przekazuje informacje o stopniu trudności, zagrożeń. Jest kompetentny i wiarygodny.

 

 

Widzieliśmy piramidy Słońca i Księżyca w Teotihuaca, byliśmy w Acapulco,  Puerto Escondido, Oaxaca, Tuli – zawsze doskonala  organizacja.
 
Ten pobyt można nazwać preludium do poznania pięknego Meksyku, jego wspanialej kultury i dumnych mieszkańców. Kolejne etapy chcielibyśmy realizować jedynie z Mexico Extreme. Niezawodna gwarancja jakości!

 

Iga i Romek

 

 ***

 

Chcialbym podziękować za dobrą współpracę przy zorganizowaniu wspinaczki skałkowej dla meksykanskiej grupy w El Chico.

Z firmą Mexico Extreme doskonale się współpracuje i ich profesjonalne podejście do wspinaczki skałkowej oraz kontakt z klientem zasluguje na pełne zaufanie i szacunek.

Arek "Antek" Mytko

 

 ***

 

Piotrze,

Chciałem Ci podziękować za naszą wyprawę na Pico de Orizaba. Doceniam Twoją terminowość, organizację, a przede wszystkim poczucie odpowiedzialności. Nie zdarzyło mi się jeszcze spotkać takiego profesjonalisty jak Ty w tej zakresie wycieczek górskich, który zadbałby o każdy szczegół. Twój profesjonalizm zaczyna się na stronie internetowej, która prezentuje wszystkie informacje potrzebne do wyprawy w zwięzły i treściwy sposób – łącznie z pogodą. Poza tym godna podziwu jest Twoja dostępność, komunikatywność oraz duże poczucie odpowiedzialności za osoby, z którymi idziesz.

Szczególnie wzruszyło mnie to że zrobiłeś mi kanapki i zabrałeś dla mnie orzeszki i rodzynki. Zawsze sam dbałem o jedzenie, ale jak szyliśmy na Pico byłem kilka godzin po przylocie to Mexico City i nie miałem nawet czasu na zajęcie się przygotowaniem jedzenia i liczyłem na chipsy, które po drodze kupię. Jednak pyszne kanapki, to pyszne kanapki i nie zastąpią ich chipsy.

Jeszcze raz dziękuję za wyprawę i liczę na kolejne! 

 

Darek

 

 ***

 

Bardzo Ci dziękuję za ten trekking :) Od samego początku mogę pisać jedynie o pozytywnych stronach Twojej działalności. :) Zacznę od tego, że jestem pod wrażeniem Twojej cierpliwości w odpowiadaniu na liczne pytania. Każdy wysłany przeze mnie mail nie czekał długo na odpowiedź, mimo różnicy czasu. :) Uzyskałam od Ciebie wiele informacji, które pomogły mi w przygotowaniu się do podróży. Twoje profesjonalne podejście do tematu widać nie tylko w naszej korespondencji, lecz również i to chyba jest najważniejsze, w trakcie realizacji naszego projektu. :) Podczas trekkingu nie musiałam się martwić o nic, prócz pogody. Zapewniłeś mi cudowne przeżycia podczas zdobywania meksykańskich szczytów bez trosk o stronę organizacyjną. Noclegi, transport, jedzenie – wszystko było doskonale przemyślane i przygotowane na szóstkę. :)

Również mój opiekun był wspaniałym, bardzo kompetentnym przewodnikiem z dużym doświadczeniem górskim, czułam się przy nim bardzo bezpiecznie i komfortowo, co sprawiło, że moja wspinaczka na kolejne szczyty była tym lepsza i bardziej przyjemna. :)

Cieszę się bardzo, że trafiłam na Twoją stronę internetową i mogłam Ciebie poznać. Twoją firmę mogę polecać z czystym sumieniem wszystkim wyjeżdżającym do Meksyku i pragnącym poznać ten kraj również od strony górskiej. :)

Dziękuję Ci bardzo! Mam nadzieję, że nie była to nasza ostatnia wyprawa i że znajdę czas i możliwość powrotu do tego pięknego kraju i kolejnych przygód górskich. :) 

Ania 

 
***
 
Piotr Sobczak jest bardzo dobrym przewodnikiem, troszczy sie o sampoczucie uczestnikow wyprawy i podchodzi bardzo profesjonalnie do kwestii bezpieczenstwa. Poza tym w ciagu trzech dni spedzonych z Piotrem poznalismy go jako bardzo mila osobe z ktora mozna porozmawiac na kazdy temat. Goraco polecam wyprawy z Piotrem! My mamy z naszej wyprawy same mile wspomnienia! 
 
Barbara 
 
 
***
 
 
 
 CMS | webconstructor.pl
DESIGN | colorwhisper.com